venso
30 دی 1401 - 17:19

‌عضو مجمع نمایندگان کرمان: در دولت قبل حتی یک بار نتوانستیم جهانگیری را ملاقات کنیم

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان کرمان با اشاره به اینکه در دولت قبل حتی یکبار نتوانستیم معاون اول رئیس جمهور را ملاقات کنیم گفت: در این دولت تاکنون هفت یا هشت بار شخص رئیس جمهور را ملاقات کردیم و مشکلات بیان شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، منصور شکرالهی در نشست شورای وحدت نیروهای انقلابی استان کرمان با مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی که در مسجد قائم کرمان برگزار شد، اظهار داشت: دشمن ماهیت واقعی خود را در اغتشاشات اخیر نشان داد و چهره واقعی برخی افراد به ظاهر دلسوز نظام هم بر همگان مشخص شد.

نماینده مردم شهرستان‌های کهنوج، فاریاب، رودبارجنوب، منوجان و قلعه گنج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت تمام توان خود را برای رفع مشکلات کشور گذاشته است گفت: در دولت قبل ما حتی یکبار نتوانستیم معاون اول رئیس جمهور را ملاقات کنیم اما در این دولت تاکنون هفت یا هشت بار شخص رئیس جمهور را ملاقات کردیم و مشکلات بیان شده است.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان 220 تختخوابی در شهرستان کهنوج در حال احداث است افزود: مکان این بیمارستان در محلی قرار گرفته که ساکنین سه شهرستان کهنوج، قلعه گنج و رودبار‌جنوب بتوانند از آن استفاده کنند و حدود 500 میلیارد تومان در یکسال گذشته برای احداث این بیمارستان اختصاص داده شده است.

شکرالهی با بیان اینکه شهرستان کهنوج ام آر آی نداشت و مردم برای نیازهای درمانی خود دچار مشکلات زیادی بودند خاطر‌نشان کرد: به لطف دولت سیزدهم دستگاه ام آر آی خریداری شده که جای قدردانی دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های کهنوج، فاریاب، رودبارجنوب، منوجان و قلعه گنج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدمات نظام مقدس اسلامی باید به مردم معرفی شود و مردم را آگاه کرد گفت: مشکلات اقتصادی وجود دارد اما این مشکلات را خودمان باید برطرف کنیم.

وی با اشاره به اینکه جهاد تبیین مورد تاکید رهبری است و خواص جامعه در این راستا مسئولیت سنگینی دارند تصریح کرد: امنیت کشور بسیار خوب است و این نعمت بزرگی است در حالیکه در آمریکا با تمام ادعایی که دارد مردم از حمل سلاح نگران و هراسان هستند و هر لحظه خود را در معرض کشته شدن می‌بینند.

انتهای پیام/511/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 987230